Nowoczesny, oryginalny pasek wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej w kolorze czarnym, z klasyczną prostą metalową klamrą. Ciekawy styl urozmaici każdą stylizację.
Parametry (*wymiary podane kolejno dla rozmiarów: 95 / 105 / 110 / 115):
-  Rozmiar:                                       /  95  /  105  /  110  /  115 /
 -  Minimalny obwód:                         /  85  /   95  /  100  / 105  /
 -  Maksymalny obwód:                    / 100 /  110  /  115  / 120  /
 - Szerokość: 3,5 cm
 - Grubość: 0,3 cm
 - Ilość dziurek: 7
 - Rozstaw dziurek (w cm): 2
 - Klamerka: metalowa, zawiera nikiel
 
Materiał
25 letnia gwarancja obejmuje wszystkie elementy i części sprzedawanego towaru. Zawsze należy pamiętać o korzystaniu zgodnym z przeznaczeniem oraz o odpowiedniej i regularnej konserwacji wszystkich elementów (zarówno części mechanicznych jak i nie mechanicznych). Uszkodzenia mechaniczne NIE podlegają gwarancji oraz rękojmi, wszelkie pozostałe uszkodzenia powstałe w skutek:
- ukrytych wad materiałowych
 
- sposobu montażu bądź łączenia poszczególnych elementów
 
- wad konstrukcyjnych danego artykułu podlegają ustawowemu procesowi reklamacyjnemu
 
Samodzielne próby naprawy skutkują całkowitą utratą gwarancji na produkt.
 
Jeśli reklamacja zostanie odrzucona i uznana za mechaniczną, klient zostanie poinformowany o możliwości dokonania odpłatnego serwisu oraz o cenie usługi
 
Wysyłając towar do reklamacji należy zawsze:
- załączyć kserokopię dowodu zakupu
 
- na kartce A4 podać w sposób bardzo czytelny, pełne i dokładne dane do wysyłki zwrotnej oraz w miarę obrazowy sposób opisać reklamowane uszkodzenie (wskazać miejsce uszkodzenia, okoliczności powstania)
 
- towar reklamowany powinien być czysty, a wszelkie przedmioty osobiste powinny zostać usunięte z wewnętrznych kieszeni i przegród
 
- przed wysłaniem towar powinien być zabezpieczony i spakowany w odpowiedni sposób, tak aby nie uległ kolejnym uszkodzeniom podczas transportu
 












