MINIMALNA WARTOŚĆ KOSZYKA 500 ZŁ NETTO

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Power banki reklamowe z nadrukiem

( ilość produktów: 203 )

Poza reklamowymi Power Bankami z nadrukiem posiadamy szeroki asortyment upominków elektronicznych takich jak głośniki - przenośne i na bluetooth. Na szczególną uwagę zasługują mieszczące się w dłoni głośniki X-mini zapewniające wysoką jakość i siłę dźwięku. Drugą obszerną grupę produktów stanowią słuchawki.

Dostępne są modele bezprzewodowe na bluetooth, składane, pakowane w etui. Dużą część naszego asortymentu stanowią takie akcesoria jak: ładowarki samochodowe, rozdzielacze, huby, kabelki do ładowania, samowyzwalacze, etui i inne akcesoria do smartfonów i tabletów, adaptery z różnymi końcówkami, czyściki. Poza tym posiadamy mniej standardowe produkty takie jak: radia, klawiatury do tabletów na bluetooth, wzmacniacze dźwięku, ramki cyfrowe, dyski pamięci i czytniki kart pamięci a nawet cyfrowy komunikator video na lodówkę czy przenośny skaner A4.

Power Bank jako nowy sprzęt cieszy się u nas sporą popularnością. Wysokiej jakości Powerbanki reklamowe są nie tylko bardzo przydatne, ale biorą również udział w promowaniu produktów lub usług danej firmy. Każdorazowo, gdy klient będzie korzystał z urządzenia, jego wzrok będzie skupiała reklama nadrukowana na Power Banku. Trudno zatem o bardziej trafiony gadżet na upominek biznesowy dla klienta lub kontrahenta.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel